Bar "Pokusa"
na AGH - witamy!

Bar "Pokusa" powstał w 1993 r. i początkowo znajdował się w budynku B-2 Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH). Mieścił się w małej drewnianej budce, która była zlokalizowana przy samym wejściu do budynku. Od początku postawiliśmy na jakość produktów i dbałość o zadowolenie naszych Klientów. Już wtedy mieliśmy swoich stałych bywalców i cieszyliśmy się rosnącą popularnością wśród studentów, pracowników uczelni i kadry wykładowców. W ofercie naszego baru mieliśmy od początku: pyszne zapiekanki z pieca, zawsze świeże kanapki, hot-dogi z chrupiącą prażoną cebulką, hamburgery, cheeseburgery, aromatyczną kawę, drożdżówki, zimne i gorące napoje i wiele innych produktów.

W 2007 r. roku bar "Pokusa" miał swoją siedzibę w miejscu gdzie teraz znajduje się szatnia (budynek b-2). W 2008 roku przenieśliśmy się do budynku B-3 (niski parter) i wtedy mogliśmy rozwinąć skrzydła :) Powstał aktualny projekt lady baru i wiele elementów wystroju, które jeszcze do dzisiaj możecie zobaczyć w barze. Mogliśmy pozwolić sobie już na stoliki i klimatyczny wystrój wnętrza z kwiatami i innymi elemntami ozdobnymi. Około 5 lat temu powiększyliśmy także naszą ofertę o: catering na obrony, organizację obiadów i poczęstunków, co było naturalną odpowiedzią na potrzeby kulinarne studentów i wykładowców.

Od roku 2008 bar "Pokusa" mieści się na niskim parterze w budynku B-3 na AGH. Nowy lokal jest po gruntownym remoncie z  odświeżonym wystrojem wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i produktami.

Do smacznego zobaczenia! :)